Recenze automatu: Cash Staxx

Cash Stax od firmy Barcrest patří mezi výherní automaty ve velmi tradičním stylu s jednoduše hratelným tématem piškvorek. Přestože je hra inspirovaná minulostí, výhry určitě nejsou, protože maximální možná výhra je 250 000 liber a bonusová hra zatočení zdarma promění zlaté kroužky ve tvrdou hotovost.

Cash Stax

Jak si jistě dovedete představit, kroužky (nuly) vám v této hře nepřinesou nic, zatímco sedmičky, bary a křížky jsou symboly, které zvyšují výherní kombinace na válcích – někdy navíc s tou výhodou, že jsou to naskládané symboly. Původní typ žolíka je připraven zvednout vám náladu, ihned vkročit na scénu a nahradit výherní symboly a vytvořit nové možnosti výhry!

Zdaleka nejzajímavějším prvkem hry Cash Staxx  jsou sázky, přičemž Poměr návratnosti hráči, počet výherních řad a vyplácených cen závisí na výši sázky.

Jaká je návratnost pro hráče

Pokud vsadíte 1 libru nebo méně, budete tuto hru hrát se standardními 10 výherními řadami a Poměr návratnosti hráči 94,12 %. Pokud vám váš účet dovolí zvýšit svou sázku na 2 libry, budete hrát s 20 výherními řadami s mírně zvýšeným Poměrem návratnosti hráči na 96,02 %. Nakonec pro ty, kteří hledají nejlepší dostupný Poměr návratnosti hráči, poměrně velkorysý poměr 98,14 % čeká v prvku Big Bet, kde budete mít možnost vsadit buď 10 liber nebo 20 liber na 5 spojených zatočení Big Bet s maximálně 30 výherními řadami.

Aspekt výher se mírně liší – například při hraní se sázkou 1 libra nebo méně, čtyři ze známých symbolů bar vám přinesou 2násobek výšky sázky. Při sázkách 2 liber a výše vám tyto čtyři symboly bar přinesou 1násobek vaší sázky a v prvku Big Bet se tato kombinace změní na 0,1násobek vaší sázky. Tak dostanete nižší výhodu násobitele při větších sázkách, ale přesto budete mít prospěch z mnohem většího Poměru návratnosti hráči.

Vytočení jednoho nebo více kroužků, které se přemění na scatter symboly Zlatý kroužek na všech 5 válcích, vám poskytne nejlepší šanci velké výhry s bonusovou hrou se zatočeními zdarma. Počet kroužků, které naleznete na válcích při vstupu do hry, bude také počet zatočení zdarma, které dostanete v bonusové hře.

Bonusová hra

V bonusové hře určitě nebudete potřebovat tradice, protože se pokusíte na válcích vytočit co nejvíce výher a zlatých kroužků. Výhry přinášejí peněžní ocenění, zatímco zlaté kroužky navýší bezplatná zatočení a rozsvícení měřiče zatočení zdarma. V případě, že zlatá světla na měřiči dosáhnou vrcholu, násobitel 5x se přidá do všech výherních kombinací, které se vám podaří vytočit, a to je zaručený způsob, jak rozzářit úsměv na vaší tváři od ucha k uchu.

Stohy peněz vám mohou trochu připomínat návrat k počátkům automatů, ale jsou úspěšnou renesancí zábavné klasiky a nyní jsou k dispozici na všech zařízeních – na stolním počítači, na mobilním telefonu nebo na tabletu. Rozhodně mají hodně co nabídnout těm, kteří zatočí válci s prvkem Big Bet, ale rozmanitost volatility umožňuje i ostatním ochutnat klasický zážitek z tohoto automatu.

Ať už hledáte nostalgii nebo nové zážitky v klasických principech automatů, Cash Staxx opravdu stojí za vyzkoušení!

One comment on “Recenze automatu: Cash Staxx

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *