Výherní automaty a volba auto play

Možnost auto play je přesně to, co říká její název. Je to tlačítko, po jehož zmáčknutí bude automat opakovaně točit další a další spiny. Díky němu tedy můžete hrát na několika automatech naráz, nebo při protáčení určité částky dělat něco jiného.

Navíc při použití auto play funkce hra plyne daleko rychleji a právě proto ji nabízí u svých výherních automatů téměř všechna kasina.

Kdy auto play nepoužívat

Nejprve si pojďme říci, za jakých podmínek by hráč neměl v žádném případě využívat funkci auto play. U této hry je základem stále stejná sázka. Pokud tedy chcete u hry často měnit výši sázky nebo počet linií, auto play není nic pro vás. Někteří hráči totiž mají vlastní herní strategii, při které navyšují či naopak snižují počet vsazených kreditů v závislosti, zda vyhrávají nebo prohrávají. Pro tyto hráče také není funkce auto play to pravé ořechové.

Online výherní automaty se hrají také pro čistou zábavu. V poslední době se proto jejich grafické zpracování a audio stále zlepšuje. A animace u bonusových her či volných spinů jsou také stále lepší a lepší. A právě všechny tyto prvky si u auto play hry neužijete. Pokud si tedy jdete zahrát automaty i pro tento požitek, zůstaňte u klasické hry.

Počet her je klíčový

Nejdůležitějším kritériem pro auto play hraní je počet spinů. Na začátku hry si tak musíte vybrat počet her, které budete chtít nechat odehrát pomocí automatu. Nejprve si ale uvědomte, že spiny při auto play hře nejsou spiny zadarmo. Za každou hru se vám odečte předem stanovená suma. A jak si tedy vybrat správný počet spinů.

Za prvé záleží na velikosti vašeho bankrollu a velikosti vaší základní sázky, za druhé potom na čase, jaký chcete u výherního automatu strávit. Zde ale také musíme zmínit, že některé bonusové hry vyžadují rozhodnutí hráče, takže v takových situacích se automatická hra zastaví. Je tedy zbytečné od automatu odcházet na delší dobu.

Auto play s přidanou hodnotou

Vývojáři online výherních automatů přidali k volbě auto play také několik dalších podmínek, které si můžete u automatické hry vybrat. Kromě počtu spinů si zde můžete nastavit jak maximální, tak minimální částku. U každé hry byste si totiž měli určit jak limit pro výhru, tak pro prohru.

Nezapomeňte, že každá hra má svou vlastní hodnotu průměrné návratnosti. Pokud tedy vyhrajete určitou sumu, hrozí, že když byste pokračovali, mohli byste skončit nakonec na nule. Před každou hrou si tedy určete limit pro výhru.

Na druhé straně je minimální částka, při které se automatická hra zastaví. Je to stejně důležité, jako u výhry. Vždy když jdete hrát, vezměte si jen část vašeho bankrollu a i tuto část si rozdělte pro jednotlivé hry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *